Dofinansowanie dla sektora MŚP z Lubelszczyzny

Lubelskie - Regionalny Program Operacyjny

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości informuje o naborze do Działania 3.5 Bon na doradztwo. Po raz pierwszy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 -2020, lubelscy przedsiębiorcy z sektora MŚP będą mogli ubiegać się o dofinansowanie na zakup specjalistycznych usług doradczych dla swoich firm.

Maksymalizacja zysków, minimalizowanie kosztów, wydajność i efektywność procesów zachodzących w firmie to tylko niektóre z zagadnień, w ramach których możliwy jest zakup usług doradczych w tym Działaniu. Katalog usług doradczych, jest zbiorem otwartym, stąd każda firma stawiająca na rozwój i poszukująca dedykowanych rozwiązań może starać się o dofinansowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z załączoną informacją o planowanym konkursie, który potrwa od 28.10.2019 r. do 29.11.2019 r. Jednocześnie informujemy, że 5 listopada (wtorek) zaplanowane zostało spotkanie informacyjne dot. zasad aplikowania do Działania 3.5 Bon na doradztwo, szczegółowych informacji o spotkaniu udzielają pracownicy Punktu Kontaktowego LAWP.

/Informacja o konkursie/

W przypadku pytań zachęcamy do korzystania z obsługi telefonicznej Punktu Kontaktowego RPO w LAWP pod numerami telefonu 81 462 38 31 i 81 462 38 12 lub osobiście, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30 przy ul. Wojciechowskiej 9a w Lublinie.